Najnowocześniejsze kluby w Polsce używają SportsArt

To chyba nie przypadek, że nasze urządzenia można znaleźć w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Już w listopadzie wyposażymy prawdopodobnie najnowocześniejszy klub fitness w Polsce. Kolejna lokalizacja klubu sieci Calypso mieści się bowiem w Warsaw Spire. Lokalizacja w jednym z najbardziej prestiżowych budynków w Polsce zobowiązuje, dlatego na wyposażenie klubu wybrano najnowocześniejsze urządzenia marki Sportsart, pracujące w technologii Eco-Powr™ pozwalającej na odzyskiwanie energii elektrycznej z treningu osób ćwiczących w klubie. Dodatkowo urządzenia dedykowane do klubu w Warsaw Spire, wyposażono w aplikację SAWELL+ drugiej generacji, pozwalającą na automatyczne zarządzanie pracą urządzenia oraz gromadzenie danych treningowych.

Calypso Fitness to największa Polska sieć z ogromnym, ponad 20 letnim doświadczeniem. Calypso nieprzerwanie się rozwija i posiada już 37 klubów. Sieć zaufała nam, otwierając swój pierwszy klub w 1997 i od tego czasu nie przerwanie korzysta z urządzeń firmy SportsArt.

Jednak w naszym portfolio mamy także inne, równie doświadczone sieci klubów, które w trakcie swojego rozwoju korzystały z różnych dostawców sprzętu, a teraz zdecydowały się na urządzenia SportsArt.

  • Platinium Fitness - Prestiżowa krakowska sieć licząca 15 klubów
  • Fitness Academy - Sieć klubów z Wrocławia posiadająca 13 klubów.
  • Smart Gym - Szybko rozwijająca się sieć klubów samoobsługowych licząca obecnie 8 klubów
  • Fabryka Formy - Sieć klubów z Poznania posiadająca 15 klubów
  • Zdrofit - Warszawska sieć - 11 klubów
  • Saturn Fitness - Warszawska sieć klubów z 3 klubami
  • Egurrola Fitness - Prestiżowa sieć klubów dla kobiet - 2 kluby

Wśród naszych klientów znajduje się także wiele pojedynczych klubów odnoszących sukcesy na Polskim rynku. Wszystkim klientom dziękujemy za zaufanie i współpracę.

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.