1

Madonna ICare

Stawia na nogi pacjentów i pomaga rehabilitantom

Inteligentne urządzenie ICare w czasie rzeczywistym dostosowuje się do możliwości ruchowych pacjenta. Jego ruch nie jest ani oporowy ani wymuszony. Pomaga pacjentowi tylko wtedy gdy wymaga on takiej pomocy. Robi dokładnie to samo co doświadczony terapeuta w pracowni rehabilitacji.

ICare uwalnia terapeutów od wyczerpującego podnoszenia i poprawia dostęp pacjentów do najnowszej technologii rehabilitacyjnej.

Dlaczego icare?

Badania przeprowadzone przez Dr. Judy Bunfield z Madonna Rehabilitation Hospital and Research Institute wykazały, że Eliptyka E875 firmy SportsArt najlepiej ze wszystkich naśladuje wzory naturalnego chodu człowieka (EMG paterns). Bazując na tych badanich oraz współpracy z Madonna Hospital stworzono kompletne urządzenie iCare.

Icare posiada system zespolonych sensorów, które automatycznie dostosowują poziom wspomagania ćwiczeń, dopasowując go do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Icare może być używany w zastępstwie drogich egzoszkieletów zarówno w klinikach i szpitalach ale także w domach opieki i pracowniach rehabilitacji.

ZOBACZ PRODUKT

Usłysz od pacjentów

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.