Sklep internetowy FitnessTeam!

Nowość

18.10.2013

W ofercie IMG pojawiło się ostatnio dużo więcej towarów. Głównie są to akcesoria do fitnessu i zajęć grupowych. Cała gama akcesoriów dostępna jest już w naszym sklepie internetowym pod adresem fitnessteam.pl

Z racji tego, że urządzeń marki SportsArt jest już w Polsce ponad 7000 szt w ofercie sklepu znajdują się także wszystkie najbardziej popularne części zamienne do urządzeń SportsArt.

Większość akcesoriów i części dostępna jest od ręki.

Serdecznie zapraszamy na stronę www.fitnessteam.pl

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.