Promocja na Facebook'u!

10.02.2012

Nie musisz od nas nic kupować, a nawet nie musisz być naszym klientem. Wystarczy że nas lubisz (na facebooku) i już masz prawo do wzięcia udziału w losowaniu dwóch podwójnych zaproszeń typu Prestige na koncert Michaela Buble, który odbędzie się w gdańskiej Ergo Arena 23.04.2012.Losowanie zaproszeń odbędzie się dnia 30.03.2012. Uprawnieni do wzięcia udziału w losowaniu są wszyscy, którzy w dniu 30.03.2012 o godz. 12:00 będą nas "lubić" na Facebook'u.

AKTUALIZACJA!!!

Miło nam zakomunikować że w dniu 30.03.2012 odbyło się losowanie nagród - podwójnych zaproszeń typu Prestige na koncert Michaela Buble. Nagrody trafią do Pani Katarzyny Szafon z Warszawy oraz do Pana Marcina Zielke z Wejherowa. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.