Zapraszamy Was do Dubaju!

01.05.2016

Drodzy klienci, z okazji 20-lecia firmy mamy dla was super promocję! 

Zdecydowaliśmy się w tym roku nie brać udziału w targach, zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przekazujemy dla Was, naszych Klientów. Wystarczy, że kupisz co najmniej dwie najnowsze bieżnie T645L ze specjalnym 20% rabatem (16990PLN netto), a my zafundujemy Ci ekskluzywny weekend dla 2 os w 5-cio gwiazdkowym hotelu w Dubaju. Mało tego, zapłacimy także za przelot liniami EMIRATES i przewieziemy Cię z i na lotnisko ekskluzywną limuzyną.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.