Witamy w gronie naszych klientów

29.05.2014

Coraz więcej dużych sieciowych odbiorców przekonuje się do naszej jakości. Pierwsze było Calypso Fitness, które od września będzie miało już 20 klubów. W międzyczasie dołączyły do grona naszych klientów takie sieci jak Total Fitness, Zdrofit, Saturn z Warszawy oraz Energym z Krakowa. W 2014 roku powitaliśmy w naszym gronie także Egurrola Fitness Club, która zbudowała pierwszy obiekt na warszawskim Mokotowie oraz Fabrykę Formy z Poznania. Teraz chcielibyśmy powitać w naszym gronie także Fitness Academy z Wrocławia, która swój szósty klub uruchomi jeszcze w tym roku w Rudzie Śląskiej, a kolejny klub powstanie w styczniu 2015 roku na wrocławskich Bielanach. Do tej pory FA korzystała z innego dystrybutora sprzętu, ale to właśnie SportsArt kompleksowo wyposaży nowy klub. Fitness Academy to sieć klasy premium i w taki też sprzęt będzie wyposażony następny klub firmy.

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.