SportsArt na targach FitExpo 2014

12.06.2014

Jak co roku firma IMG Fitness wzięła udział w największym wydarzeniu branży fitness w Polsce, czyli w dziewiątej już edycji targów Fit-Expo w Poznaniu.

W tym roku zaprezentowaliśmy na stoisku mnóstwo nowości, specjalnie dla naszych stałych i nowych Klientów przygotowaliśmy też specjalne promocje targowe oraz konkurs.

Oprócz nowej linii urządzeń kardio oraz maszyn siłowych, dużym zainteresowaniem cieszyły się akcesoria fitness marki Gipara, które są nowością w ofercie firmy IMG Fitness.

Zaprezentowaliśmy również nową wersję systemu Green System, w którego skład wchodzą już 4 urządzenia, a już wkrótce dołączy do nich rower do zajęć grupowych. To właśnie na tych urządzeniach dzięki konkursowi odbywajacemu się na targach można było sprawdzić jak można odzyskiwać energię dzięki treningowi.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za odwiedziny oraz możliwość spotkania i rozmowy.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją zdjęciową!

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.