SportsArt – Filantrop w Biznesie

01.08.2014

SportsArt po raz kolejny miał przyjemność wspomóc potrzebujących – 11-letni Norbert Łysiak jest podopiecznym fundacji „Mają Przyszłość” i aby jego rehabilitacja przyniosła oczekiwane efekty, niezbędna jest niezależność, systematyka i intensywnosc ćwiczeń.

Fundacja skierowała się z prośbą o dofinansowanie sprzętu do sieci klubów Fabryka Formy, SportsArt chętnie przyłączył się do tego przedsięwzięcia, współpracując przy realizacji zakupu, montażu i transporcie.

21 lipca 2014 roku Norbert stał się posiadaczem bieżni T613, życzymy mu dalszych sukcesów w rehabilitacji i dużo zdrowia!

Poniżej zamieszczamy list od fundacji oraz od mamy Norberta, jak również zdjęcia z montażu bieżni.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony fundacji z newsem o przedsięwzięciu - http://www.majaprzyszlosc.org.pl/bieznia-dla-norberta/

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.