Rusza II edycja SportsArt Squash League

18.10.2013

Pierwsza edycja SportsArt Squash League cieszyła się ogromną popularnością. Liczba grających, biorących aktywny udział w meczach przekroczyła 500 osób.!
Od grudnia ruszamy z drugą edycją naszej ligi squashowej. Wszystkie kluby zapraszamy do wysyłania zgłoszeń uczestnictwa udziału.
Jedynym warunkiem dopisania się do ligi SportsArt Squash League dla klubu jest posiadanie urządzeń SportsArt oraz kortów do squasha.
Przewidujemy atrakcyjne nagrody dla wszystkich graczy.
Oficjalny regulamin Ligi dostępny jest na życzenie.
Zgłoszenia prosimy przesyłać do Pani Magdy Irzyk – biuro@imgfitness.pl

 Informujemy, że lista klubów biorących udział w Lidze Squasha została zamknięta, dziękujemy za zgłoszenia, a uczestikom Ligi życzymy powodzenia w rozgrywkach!

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.