Piknik z Calypso

8 czerwca na Górze Chrobrego w Elblągu pod patronatem firmy SportsArt odbył się Piknik z Calypso

10.06.2013

8 czerwca na Górze Chrobrego w Elblągu pod patronatem firmy SportsArt odbył się Piknik z Calypso – spotkanie promujące fitness jako aktywny tryb spędzania wolnego czasu. Super atmosfera, jak i dobra pogoda towarzyszyły piknikowi cały dzień. Z atrakcji oferowanych w tym dniu skorzystały zarówno licznie przybyłe dzieci jak i ich dorośli opiekunowie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia na świeżym powietrzu, m.in. Zumba Party, Spin-Bike czy Step, w których o pozytywny wycisk zadbały instruktorki Calypso. Zapraszamy do obejrzenia galerii z imprezy!

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.