Opłaca się mieć klub eko

20.01.2014

Bardzo miło nam powitać w gronie klubów eko klub Saturn Fitness z Warszawy, w którym powstała ekologiczna strefa wyposażona w urządzenia serii Green System, zamieniającego pracę mięśni na czystą energię elektryczną.

Saturn Ftness podążając za trendami - a bycie eko niewątpliwie jest teraz bardzo modne - dzięki zielonemu systemowi umożliwia swoim klientom przyłączenie się do wspólnego dbania o zdrowie i o nasze środowisko. 

Nie czekaj dłużej - zaimponuj swoim klientom i zostań kolejnym klubem, który myśli o naszej planecie.

Bądź eko - dołącz do nas już dziś i chroń z nami planetę! 

Razem możemy więcej!

Zobacz eko strefę w Saturn Fitness: http://saturn-fitness.pl/green-system

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.