Targi FitExpo 2013 za nami!

W dniach 24-26 maja w Poznaniu odbyły się kolejne targi FitExpo.

28.05.2013

W dniach 24-26 maja w Poznaniu odbyły się kolejne targi FitExpo. W pocie czoła i z postępującym bólem gardła wyjaśnialiśmy Wam dlaczego warto wybrać właśnie SportsArt. Było warto. Wspaniała atmosfera, Wasza życzliwość i zainteresowanie ofertą pokazały, że takie spotkania są nam wszystkim potrzebne. W tym roku zaprezentowaliśmy nowe modele bieżni, eliptyki oraz nową linię maszyn izotonicznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się urządzenia kardio – bieżnia T631 oraz elipsa E850, które tylko na targach można było kupić w super promocyjnych cenach. Podsumuwując targi były pracowite, ale nas zupełnie nie zmęczyły! Wręcz przeciwnie – wróciliśmy z naładowanymi akumulatorami i głowami pełnymi nowych i ciekawych pomysłów. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i mamy nadzieję, że nasze produkty, a przede wszystkim nowości, które zaprezentowaliśmy przypadły Wam do gustu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy!

News

Have a Question?

If you have questions regarding our offer, we invite you to contact us. We will try to answer your questions quickly and thoroughly.

Write to Us

Please fill all fields correctly

Thank you for your submission

Name and Surname
Phone
E-mail
Message

Send

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.