Bądź pierwszy w swoim mieście, a dostaniesz preferencyjne warunki zakupu, mniejsze rachunki za prąd i przede wszystkim dodatkowych klientów.

Jesteśmy obecni na polskim rynku już ponad 20 lat. Wyposażyliśmy przez ten czas ponad 600 większych i mniejszych klubów. Ilość dostarczonych do tych klubów urządzeń kardio przekracza już 10 tys sztuk.
Wyobraźcie sobie ile energii marnuje się codziennie we wszystkich fitness klubach. To znaczy cała energia idzie w pot, a można by ją było jeszcze wykorzystać.

Ile mniej węgla musielibyśmy spalić, ile mniej drzew wyciąć, o ile mniej smogu byłoby w miastach. To wszystko można bardzo łatwo policzyć.
BEGREENFIRST to specjalna promocja fabryczna, dotycząca zakupu urządzeń typu Eco-Powr™, mająca na celu popularyzację w Polsce ekologicznego stylu życia.

Istnieje tylko jeden warunek aby z niej skorzystać: W miejscowości (lub dzielnicy miasta powyżej 200 tys mieszkańców) w której zamierzasz otworzyć klub nie ma jeszcze innego klubu używającego urządzeń Eco-Powr™ firmy SportsArt.

Dla pierwszego klubu w mieście
mamy specjalne benefity:

  • wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju rabat
  • komputer zarządzający wizualizacją graficzną odzyskiwanej energii wraz z 60” telewizorem
  • a nawet samochód hybrydowy dla managera klubu.

To tylko niektóre bonusy za zakup urządzeń Eco-Powr™. Po szczegółową listę i warunki promocji zadzwoń do naszego biura lub skontaktuj się bezpośrednio z opiekunem klienta z Twojego terenu. Oprócz bonusów otrzymasz przede wszystkim dostęp do nowych klientów i mniejsze o kilka tysięcy złotych koszty prowadzenia klubu.

Szczegóły:
http://sportsartfitness.pl/green-system/

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij