Targi FitExpo 2013 za nami!

W dniach 24-26 maja w Poznaniu odbyły się kolejne targi FitExpo.

28.05.2013

W dniach 24-26 maja w Poznaniu odbyły się kolejne targi FitExpo. W pocie czoła i z postępującym bólem gardła wyjaśnialiśmy Wam dlaczego warto wybrać właśnie SportsArt. Było warto. Wspaniała atmosfera, Wasza życzliwość i zainteresowanie ofertą pokazały, że takie spotkania są nam wszystkim potrzebne. W tym roku zaprezentowaliśmy nowe modele bieżni, eliptyki oraz nową linię maszyn izotonicznych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się urządzenia kardio – bieżnia T631 oraz elipsa E850, które tylko na targach można było kupić w super promocyjnych cenach. Podsumuwując targi były pracowite, ale nas zupełnie nie zmęczyły! Wręcz przeciwnie – wróciliśmy z naładowanymi akumulatorami i głowami pełnymi nowych i ciekawych pomysłów. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym i mamy nadzieję, że nasze produkty, a przede wszystkim nowości, które zaprezentowaliśmy przypadły Wam do gustu. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy!

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.