Super konkurs dla wszystkich uczestników naszego programu lojalnościowego.

28.03.2014

Do Waszej dyspozycji oddajemy 10 Vipowskich zaproszeń na targi motoryzacyjne MOTOR SHOW w Poznaniu. 

Razem z firmą Chodzeń, polskim przedstawicielem Maserati zapraszamy na dni prasowe (czwartek 27.03.2014), zamknięte dla publiczności, na których odbędą się specjalne pokazy nowych modeli samochodów oraz wieczorna część VIP NIGHT. Mamy dla Was aż 10 zaproszeń. Prosimy wszystkich chętnych o przesłanie chęci uczestnictwa w imprezie na adres: biuro@imgfitness.pl
Kto pierwszy ten lepszy.
Powodzenia

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.