Przetestowane w armii i mocne jak czołg!!!

Udało nam się odtajnić tą informację, a ponieważ jest się czym pochwalić natychmiast się nią z Wami dzielimy...

11.07.2012

Udało nam się odtajnić tą informację, a ponieważ jest się czym pochwalić natychmiast się nią z Wami dzielimy.

SportsArt wyposażył w swój sprzęt jedną z największych i najbardziej prestiżowych amerykańskich baz lotniczych. Langley Air Force Base należy do dowództwa sił powietrznych USA i obsługuje pierwsze i 192-ie skrzydło myśliwskie ( 1st and 192ndFighter Wing).

W bazie pracują bieżnie T680E, eliptyki E880 i rowery poziome C580r.

Miło nam zakomunikować, że preferencje sprzętowe amerykanów podzielają także Polskie Wojska Lądowe, Siły Powietrzne, Inspektorat Wsparcia, Marynarka Wojenna, Żandarmeria Wojskowa i Siły Specjalne. Przez ostatnie 3 lata wyposażyliśmy łącznie ponad 100 najbardziej elitarnych jednostek wojskowych w Polsce.

Jesteśmy dumni z tego że pomagamy naszym żołnierzom utrzymywać dobrą formę i cieszymy się razem z nimi, że mogą ćwiczyć na najlepszym sprzęcie. Jednocześnie cytując jednego z chorążych trenujących na naszych T652 nie dziwimy się dlaczego sobie upodobali akurat te bieżnie.:

„Wasze bieżnie mają nie tylko podobne oznaczenia do naszych czołgów ale są też mocne jak PT91 Twardy”

Aktualności

Masz pytania?

Jeśli masz pytania odnośnie naszej oferty zapraszamy do kontaktu z nami. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania szybko i wyczerpująco.

Napisz do nas

Proszę prawidłowo wypełnić formularz.

Dziękujemy za zgłoszenie.

Imię i nazwisko
Telefon
Adres email
Wiadomość

Wyślij

Drogi Kliencie,

zważywszy, że od dnia 25.05.2018 r. swoje bezpośrednie zastosowanie ma Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych - określane jako „RODO”), Administrator Twoich danych osobowych (IMG S.A. z siedzibą w Gdyni) chciałby Cię poinformować na jakich zasadach zbiera oraz przetwarza Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w związku z przetwarzaniem tych danych osobowych.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w naszej zaktualizowanej Polityce Prywatności, z którą możesz zapoznać się klikając tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół IMG S.A.